Шкіряні меблі б/в

Шкіряні меблі б/в має ті ж якості, що і нова, але при покупці ви заощадите значну суму грошей, яку можете направити зовсім в інше русло.

Будь шкіряний гарнітур в будинку виглядає солідно і дорого, він підкреслює статус свого господаря, визначає його фінансовий стан, створює довірчу атмосферу в домі і на роботі, і якщо багатьом не по кишені шкіряні меблі, то б / у можуть дозволити собі багато, піднявши тим самим свою персону в очах свого оточення.

Поєднання шкіряних меблів з інтер'єром

Шкіра, як оббивний матеріал для меблів забарвлюється в різні кольори, куточки, дивани і крісла є різних кольорів і розмірів, тому підібрати комплект конкретно для свого інтер'єру не складе труднощів.

У класичному стилі дизайнери рекомендують поєднувати шкіряні меблі з натуральним деревом самих різних порід, це може бути стіл, комод, будь-яка тумба або навіть полки на стінах.

Розглядаючи сучасні стилі не можна не помітити, як шкіряні меблі відмінно поєднується зі склом, пластиком і навіть металом. У будь-якому інтер'єрі шкіра виглядає багато і дорого, роками не втрачає свою презентабельність і має низку незаперечних переваг:

  • не вибаглива в догляді;
  • Стійка до забруднень, витримує жорсткі дитячі ігри, не вбирає пролиті напої;
  • Не викликає алергії, оскільки не збирає пил і не накопичує бруд;
  • Міцна, довговічна і стійка до стирання;
  • Завжди підкреслює статус і добробут сім'ї;
  • Подається реставрації і набуває нового вигляду.

Купуючи шкіряні меблі б / у її можна подивитися і зрозуміти, наскільки вона якісна. Наприклад, ви купили новий диван, і через півроку він починає скрипіти, хитатися, ламаються розкладні механізми, ви не можете передбачити таку ситуацію, і залишається тільки довіритися продавцеві. Купуючи диван б / у, можна на ньому посидіти, пострибати, розкласти і скласти, якщо немає сторонніх звуків, які з часом з'являються і все легко працює, значить перед вами дійсно вартий товар, який можна купувати.

Мебель б/у из Европы всегда отличается высоким качеством, в зависимости от состояния есть разные ценовые диапазоны, где каждый может выбрать самый подходящий для себя комплект. Покупают такую мебель люди знающие цену деньгам, дачники и квартиросъемщики, которым не нужны лишние траты. Кожаная мебель б/у хороший вариант для начинающих бизнесменов, которые хотят подчеркнуть статус и успешность своего детища в самом начале развития.